Apie festivalį

„Auginkime gėrį – gerumu!“ – nuo 2014 m. Saldutiškyje (Utenos raj.) vykstantis festivalis, kurio idėja – puoselėti žmogiškąsias vertybes. Kviečiame dalintis gerumu su onkologinėmis ligomis sergančiais mažaisiais ligoniukais ir aukoti jiems padedančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

2022 m.

2022 m. liepos 9 d. įvyko Lietuvos motociklininkų paramos važiavimas „Gerumo keliu 2022“ vaikų, kovojančių su onkologinėmis ligomis, palaikymui.
Vos per 2,5 valandos fondui „Rugutė“ buvo paaukoti 2247 eurai.

2021 m.

2021 m. liepos 10 d. Utenoje iš visos Lietuvos susirinko motociklininkai. Jų kelias šiemet vingiavo pro Tauragnus, Ginučius, Palūšę, Kaltanėnus ir Labanorą. Galiausiai jie pasiekė Gražinos ir Gintaro Krugiškių kaimo turizmo sodybą.
Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 924,75 Eur.

2020 m.

Paramos važiavimas „Gerumo keliu“ 2020

Tradiciškai liepos antrą savaitgalį Saldutiškyje vyksta paramos festivalis „Auginkime gėrį gerumu“. Tačiau šiemetinė situacija dėl koronaviruso pakoregavo planus, tad septintasis kartas Saldutiškyje buvo kitoks.

2020 m. liepos 12 d. Labanore iš visos Lietuvos susirinko motociklininkai. Sutartą valandą suriaumojo, sugriaudė plieninių žirgų varikliai, saulėje suspindo nublizginti šalmai – visi patraukė link Saldutiškio. Kelias vingiavo ypatingo grožio apylinkėmis pro Kaltanėnus, Palūšę, Ignaliną, Vaišniūnus, Trainiškį su trumpu atokvėpiu prie Ginučių piliakalnio.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 778 Eur. Dar 50 eurų motociklininkai pervedė į fondo sąskaitą po renginio.

2019 m.

Šeštasis festivalis „Auginkime gėrį gerumu!“
Liepos 13 dieną Saldutiškyje (Utenos raj.) įvyko šeštasis paramos festivalis festivalis „Auginkime gėrį gerumu!“. Jo metu tradiciškai buvo galima aukoti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus remiančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo LR Seimo narys Edmundas Pupinis, Saldutiškio dvaro savininkas Arūnas Svitojus ir Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris.

Festivalyje šokius žiūrovams dovanojo jaunieji šokių klubo „Vėtra“ šokėjai. Koncertavo Aušra Paliušė ir Gerda Zeptoriūtė.

Tradiciškai festivalio dalyviai galėjo dovanoti kraujo Nacionalinio kraujo centro palapinėje. Kiekvienas donoras yra labai svarbus. Ačiū visiems, išdrįsusiems suteikti šią prasmingą dovaną.

Pirmą kartą festivalyje visi svečiai galėjo paragauti „KAMADO bono“ kepsninėse keptų kepsnių ir mineralinio vandens „Suliko“.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 650 Eur.

2018 m.

Penktasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“
Liepos 7 dieną Saldutiškyje (Utenos raj.) įvyko penktasis paramos festivalis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“.
Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo LR Seimo narys Edmundas Pupinis, Saldutiškio dvaro savininkas Arūnas Svitojus ir Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris.
Festivalyje koncertavo grupė „BIX“, Edgaras Lubys („Amberlife“), Paulina Kerutytė. Klausytojus džiugino jaunoji būgnininkė Fausta Šukytė, vėliau dauguma festivalio svečių paėmę afrikietiškus būgnus prisijungė prie Afrikos būgnų šou.
„Auginkime gėrį – gerumu“ kartu su Nacionaliniu kraujo centru vėl kvietė dovanoti kraujo. Smagu, kad prie Nacionalinio kraujo centro palapinės buvo nusidriekusi ilga eilė norinčių tapti donorais.
Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 614,80 Eur.

Apie tai rašo „Rugutė“: Įvyko penktasis festivalis „Auginkime gėrį gerumu“.

2017 m.

Ketvirtasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“Liepos 8 ir 9 dienomis Saldutiškyje (Utenos raj.) vyko ketvirtasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“. Jo metu tradiciškai buvo galima aukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Pirmąją festivalio dieną koncertavo Aistė Pilvelytė, Hiperbolė tribute band ir Miroslav Forman. Antrą dieną visi vaišinosi ant laužo virta sriuba, o Nacionalinio kraujo centro palapinėje norintys galėjo paaukoti kraujo. Renginį užbaigė motociklininkai iš savo plieninių žirgų suformavę „Palankaus vėjo malūnėlio“ simbolį.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 327,40 Eur. Surinktos lėšos bus panaudotos trūkstamiems medikamentams, medicininėms ir slaugos priemonėms pirkti.

Apie tai rašo „Rugutė“: Įvyko ketvirtasis festivalis „Auginkime gėrį gerumu“

2016 m.

„Auginkime gėrį – gerumu!“ 2016 m.
2016 m. liepos 9–10 dienomis Saldutiškyje (Utenos raj.) vyko trečiasis festivalis „Auginkime gėrį gerumu“, skirtas paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis.
Pirmąją festivalio dieną koncertavo „Tykiai“, „Subtilu-Z“, „Gyvata“, Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis. Antrą dieną Nacionalinio kraujo centro palapinėje visi norintys galėjo padovanoti kraujo. „Rugutės“ palapinėje buvo galima įsigyti „Palankaus vėjo malūnėlių“ ir „Svajonių išsipildymo aliejaus“ iš Maljorkos. Geros nuotaikos netrūko – lietus nesutrukdė inkilų kalimo varžyboms, karučių lenktynėms ir kitiems smagiems žaidimams. Buvo galima pamatyti senovinių vaikiškų vežimėlių kolekciją, pasigrožėti pačiais įvairiausiais šiuolaikiniais motociklais.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 503 Eur.

Apie tai rašo „Rugutė“: Įvyko trečiasis festivalis „Auginkime gėrį gerumu“.

2015 m.

„Auginkime gėrį – gerumu!“ 2015 m.
Liepos pradžioje Saldutiškio dvare antrą kartą įvyko festivalis „Auginkime gėrį – gerumu“, skirtas paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis. Šiemet festivalio organizatoriai – fondas „Baltoji širdelė“ ir motociklininkių asociacija „Vėjų Laumės“ – pasiūlė susipažinti su atvykusiais Lietuvos kariuomenės kariškiais, jų amunicija ir stebėti cirko artistų pasirodymus. Visi norintys galėjo pabūti greta Lietuvos galiūno Žydrūno Savicko, kuris noriai prisijungė prie draugystės vainiko pynimo. Kaip ir pernai, į festivalį atvyko baikeriai, kurie dar kartą parodė savo neabejingumą mažiesiems ligoniukams.

Festivalio metu netrūko ne tik linksmų pramogų, bet ir geros muzikos. Buvo galima pasiklausyti grupių „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Žalvarinis“ ir atlikėjo Jono Čepulio dainų.

O palinkėjimus ir šiltus žodžius kiekvienas norintis galėjo išsakyti užrašęs ant specialių festivaliui sukurtų kepuryčių, kurios vėliau bus perduotos sergantiems vaikams.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 190,56 Eur.

Apie tai rašo „Rugutė“: Festivalis „Auginkime gėrį – gerumu“ vėl džiugino vaikų širdis

2014 m.

„Auginkime gėrį – gerumu!“ 2014 m.
Pirmasis festivalis įvyko 2014 m. rugpjūčio 3 d. popietę Saldutiškio miestelio dvaro parke. Dieninėje festivalio dalyje koncertavo Deivis ir Renata Norvilai, Lauros studija, popchoras „Viesulas“ ir studija „TIKS“, Utenos kultūros centro popchoras „Decima“ ir solistė Ugnė Audzevičiūtė. Vakarinėje dalyje liejosi dainuojamoji poezija su Neda Malūnavičiūte, Olegu Ditkovskiu, Andriumi Kulikausku, Justina Kazakevičiūte ir Valerijumi Šereliu. Scenoje pasirodę atlikėjai džiugino gausų miestelio gyventojų ir svečių būrį.

Festivalyje netrūko ir kitų pramogų: buvo galima pasidaryti aitvarą, grožėtis į dangų kylančiais muilo burbulais, paragauti šviežiai iškeptos indėniškos duonos, nusifotografuoti su tikra staigmena tapusiais baikeriais.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ paaukota – 1279,34 lt (370.52 Eur).

Apie tai rašo „Rugutė“: Įvyko pirmasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu“